KDO JSME


Jsme lidé, kteří dlouhodobě podnikají v oblasti financí a finančního vzdělávání. Rozhodli jsme se své poznatky a zkušenosti předávat široké veřejnosti. Proto jsme pro lidi z Třebíče a okolí začali pořádat různé vzdělávací semináře a akce. Díky zájmu o semináře a workshopy jsme založili vzdělávací klub "Nevědomost je drahá", pod kterým jsou všechny tyto akce organizovány. 

Akce a stránky pro vás připravuje:

Ing. Dana Mejzlíková

dana@nevedomostjedraha.cz


Dana Mejzlíková vystudovala Obchodní akademii v Třebíči. Svou zálibu v účetnictví a finančním světě prohlubovala na Mendelově univerzitě v Brně, kde získala inženýrský titul v oboru Finance. Zpočátku zvažovala, že by vyučovala na středních školách finance a proto absolvovala také studium minimálního pedagogického vzdělání. Do školství nakonec nenastoupila.

Od roku 2007 působí ve firmě Partners Financial Services. Začínala jako samostatný finanční poradce v Brně a díky odhodlání, píli, poctivosti, analytickému myšlení a chuti do práce vybudovala pobočku v Třebíči. Jak sama podotýká, v této práci se kloubí její dvě vášně: láska k číslům a touha lidem pomáhat.

Ve volném čase se ráda věnuje cestování, plavání, četbě knih,  tanci (West Coast Swing), deskovým hrám a sebevzdělávání v různých oborech. 


Moje webové stránky u společnosti Partners: