Jak se zbavit chronického zánětu aneb prevence civilizačních chorob

Zveme vás na přednášku, která vám otevře dveře k hlubšímu pochopení vašeho zdraví a nabídne praktické návody, jak pečovat o své tělo s ohledem na prevenci a léčbu chronických zánětů a civilizačních chorob.

Připojte se k nám a objevte:

  • Metodiku Dr. Claytona, která se zaměřuje na komplexní pochopení a řešení chronických zánětů, stojících v pozadí mnoha civilizačních onemocnění.

  • Co je to chronický zánět, proč v našich tělech vzniká a jaké má důsledky. Představíme vám, jak lze zánět identifikovat a jaké kroky můžete podniknout k jeho řešení.

  • Prevence civilizačních chorob bude také klíčovým bodem. Probereme, jakým způsobem může být prevence efektivní.

  • Představíme příklady z praxe, kde se budeme věnovat onemocněním jako jsou alergie, astma, atopický ekzém, Crohnova nemoc, deprese, diabetes mellitus 2. typu, hypertenze a srdečně-cévní onemocnění. Tyto příklady nám pomohou lépe pochopit, jak se chronický zánět projevuje a jaký má vliv na naše zdraví.

  • Nakonec se zaměříme na mikrobiom a jeho význam pro naše zdraví, a probereme, jak nutriční výživa může podpořit zdravý mikrobiom a celkově přispět k lepšímu zdraví a prevenci chorob.   


Tato přednáška je určena všem, kdo chtějí proaktivně přistupovat k vlastnímu zdraví, pochopit souvislosti mezi životním stylem a vznikem chronických onemocnění a naučit se, jak pečovat o své tělo, aby podporovali své zdraví a vitalitu.

KDY:  středa 12. června 2024 od 17:30 hodin


   KDE: Zdislavina 125/59, Třebíč (kanceláře Partners)

CENA: ZDARMA.Pozvánka na přednášku "Jak se zbavit chronického zánětu aneb prevence civilizačních chorob" ke stažení ZDE: