Finanční svoboda I.

Středa 8.6.2016

Ve středu se uskutečnil další workshop na zvýšení finanční gramotnosti. Zábavnou formou deskové hry si účastníci vyzkoušeli, jak fungují investice do podílových fondů, jestli je lepší stavební spoření či penzijní připojištění a v jakém věku je nejlépe je založit či pak vybrat. 
Pořídit si vlastní bydlení by neměla být pro žádného z hráčů již žádná potíž, neboť nanečisto to zvládli všichni bravurně. 
Stejně tak druhý cíl v podobě vysněné dovolené či chatky si splinili všichni bez sebemenších potíží. 

Ovšem naspořit si dostatek peněz na stáří již byl pro některé oříšek. Pravdou je, že nepočítali s tím, že by je mohla vyplavit voda a to dokonce 2x za sebou! Také někteří sázeli na to, že jsou natolik šikovní, že se jim každá nemoc či úraz vyhne - bohužel přepočítali se a to jim zkomplikovalo či znemožnilo naspořit dostatek peněz na stáří.

Není všem dnům konec, další pokus vyzkoušet si stát se finančně nezávislým vám bude umožněn v říjnu 2016 od 17.00 hodin, kdy proběhne Finanční svoboda II. Zde se navíc seznámíte s realitami a dalšími produkty finančního trhu, které v jedničce nebyly. Dostanete také těžší rodinu, kde budou sice vyšší příjmy, ale také mnohem vyšší cíle.

Budeme se na vás těšit!


Fotogalerie

8.6.2016