FINANČNÍ SVOBODA I.

Vytvořte si pomocí zábavné hry "Finanční svoboda" informační náskok v oblasti financí, který Vám pomůže porozumět Vašim penězům!

Ve hře se budete starat o peníze české rodiny, se všemi klady i nástrahami. Úkolem je v průběhu 30 let splnit cíle, které rodina má (např. rodinný dům nebo vysněná dovolená) a dostat ji "za vodu" - dosáhnout finanční nezávislosti.

Na hře je unikátní to, že věrně simuluje reálný život - zvýšení daní, ztrátu zaměstnání, výhru v loterii, poruchu pračky nebo auta, narození potomka, povýšení v práci, dlouhodobou pracovní neschopnost, změnu legislativy, zvýšení či snížení úrokových sazeb, vytopení vlastního či sousedova bytu atd. 


KDY:

pátek 11.10.2024 od 17.00 hod

pátek 08.11.2024 od 17.00 hod

úterý 03.12.2024 od 17.00 hod


KDE: Zdislavina 125/59, Třebíč (budova Partners)

Drobné občerstvení zajištěno.


Pokud máte zájem o tento seminář, tak se přihlaste níže ...


Pozvánka na workshop deskové hry Finanční svoboda I. ke stažení ZDE:

Formulář na vyplnění zpětné vazby na workshop:

Reference

Je to skvělá průprava do života. Každý si sice (až třeba v hlavě) tvoří nějaký finanční plány, ale tahle hra mu ukáže, že nic nemusí být tak, jak si vytvořil. V tomhle je to super!Martin H.

fotograf, 20 let

Hra mne popravdě zaujala mnohonásobně víc, než jsem čekal. Až do konce hry jsem si ji vážně užíval, propočítával, bavilo mne to. Zjistil jsem několik nových věcí, přestože jsem ve financích na brigádě.

Jan K.

student, 19 let

Líbilo se mi, že hra byla přínosná a zajímavá. Zjistila jsem, jak to s financemi funguje a víc jsem je pochopila. Líbilo se mi, že jsem si mohla vyzkoušet, jaké to je "živit rodinu".


Monika K.

studentka, 18 let

Znal jsem hru Cash-flow od Kiosakiho a očekával jsem něco obdobného. Ale mile mě překvapilo, že finanční svoboda je více zasazená do našeho prostředí a reálněji reflektuje život, rizika a možnosti. Určitě mohu jenom doporučit. Vyzkoušejte!

Jan Š.

realitní makléř, 46 let

Chcete se přihlásit?