FINANČNÍ SVOBODA I.

Vytvořte si pomocí zábavné hry "Finanční svoboda" informační náskok v oblasti financí, který Vám pomůže porozumět Vašim penězům!

Ve hře se budete starat o peníze české rodiny, se všemi klady i nástrahami. Úkolem je v průběhu 30 let splnit cíle, které rodina má (např. rodinný dům nebo vysněná dovolená) a dostat ji "za vodu" - dosáhnout finanční nezávislosti.

Na hře je unikátní to, že věrně simuluje reálný život - zvýšení daní, ztrátu zaměstnání, výhru v loterii, poruchu pračky nebo auta, narození potomka, povýšení v práci, dlouhodobou pracovní neschopnost, změnu legislativy, zvýšení či snížení úrokových sazeb, vytopení vlastního či sousedova bytu atd. 


KDY:

???

Pokud máte zájem o tento seminář, tak se přihlaste níže a my Vám dáme vědět, až budeme znát termín (jedná se o nezávazné přihlášení bez placení). 


KDE: Zdislavina 125/59, Třebíč (kanceláře Partners)

Workshop stojí 250 Kč. Drobné občerstvení zdarma.

Závazné pro přihlášení je úhrada ceny semináře. Do té doby není garantována rezervace místa. Kurzovné prosím zašlete na č. účtu ..................................................., do poznámky uveďte jméno a příjmení.


Chcete se přihlásit?