Cyklus přednášek o zdravém životním stylu

Zábavnou a poutavou formou, doplněnou o mnoho příkladů z vlastní praxe přednášejícího, se dozvíte mnoho užitečných informací o principech fungování těla. Tyto principy fungují stále bez ohledu na to, zda o nich víme (a něco pro to děláme) nebo nevíme. A bohužel často si z neznalosti ubližujeme.

Co se na seminářích dozvíš a co získáš:

  • základy stravovacích návyků
  • srovnání životního režimu dnešní populace s minulostí
  • jak je možné skladbou stravy a svými návyky zlepšit zdravotní stav a fyzickou kondici

  • konkrétní příklady (nejenom teorie)

  • drobná ochutnávka zdravých jídel vč. receptů

  • součástí seminářů je ZDARMA biometrická analýza každého účastníka s výkladem, které hodnoty co znamenají, jaký mají vliv na funkci orgánů v lidském těle, jaké jsou správné hodnoty pro normální fungování těla, a  jak se k těmto hodnotám dostat
  • tištěné podklady a materiály


Něco o lektorovi:

Vlastimil Ponča (facebookové stránky)

Lektor si sám prošel procesem uzdravování vlastního těla, během kterého se z úspěšného vysoce postaveného a nemocemi a nadváhou obtěžkaného manažera propracoval ke zdravě fungujícímu tělu s normální hmotností a vitalitou.

Lektor se během procesu hledání a návratu k vlastnímu zdraví stal akreditovaným výživovým poradcem, který spolupracuje s řadou vrcholových sportovců, neboť ani oni se nevyhnou škodlivým návykům z neznalosti.

KDY:

 1/2 čtvrtek 10. května 2018 od 17:30 hodin

2/2 asi čtvrtek 24. května 2018 od 17:30 hodin, (dle domluvy na úvodním semináři)


   KDE: Zdislavina 125/59, Třebíč (kanceláře Partners)

CENA: Oba dva semináře stojí dohromady 400 Kč (jedna přednáška 270 Kč). 

Drobné občerstvení zdarma.

Závazné pro přihlášení je úhrada ceny semináře. Do té doby není garantována rezervace místa. Kurzovné prosím zašlete na č. účtu 670100-2203910257/6210, do poznámky uveďte jméno a příjmení.