BAREVNÁ TYPOLOGIE I.

Seminář, který Vás přesvědčí o tom, že KOMUNIKACE je ta nejzábavnější a nejpotřebnější hra ve Vašem životě a když to umíte, velkou odměnou je POROZUMĚNÍ.

  • seznámíme Vás s "Barevnou typologií osobnosti" - velmi praktickou a účinnou metodu, která Vám otevře dveře k novému chápání komunikace
  • dozvíte se o 3 typech lidí, kteří mají své specifické kanály pro chápání světa
  • dozvíte se, co na každého z nich platí - jak v osobním životě, tak v práci
  • budete umět volit ta správná slova, pochvaly, budete umět poskytovat účinnou kritiku, předcházet konfliktům
  • budete umět lépe komunikovat s klientem a prodávat své zboží a služby

"Kdyby lidé chápali, že se nechápou, chápali by se daleko více."


KDY:

???


KDE:

salonek v restauraci U Kmotra,

Táborská 406, Třebíč.


CENA SEMINÁŘE:

250,- Kč na osobu.

Drobné občerstvení zdarma.


Lektor: Ing. Sáva Střelec

Něco o lektorovi:

Finance a podnikání mne provází již od vysoké školy. Vystudoval jsem provozně ekonomickou fakultu MZLU v Brně, obor management obchodní činnosti. Již při studiu jsem rozvíjel své podnikání v oblasti správy a plánování osobních financí a investic. Od roku 2012 působím v pozici ředitele finančně poradenské skupiny Partners Financial Services, kde jsem vychoval a aktivně řídím 7 manažerů a cca 40 poradců.

Aktuálně pracuji na projektu vzdělávání veřejnosti v oblasti finanční gramotnosti a podnikání, s cílem předejít sociálním problémům, které v České republice vysoká míra finanční negramotnosti způsobuje.

Věřím tomu, že kvalitní finanční plánování je služba, která může výrazným způsobem pozitivně ovlivnit kvalitu života lidí i celé společnosti. Mým posláním je naučit klienty a obchodní partnery převzít zodpovědnost za svou budoucnost, přestat se spoléhat na stát a zajistit tak více peněz pro lidi, keří tak učinit z různých důvodů nemohou.

Další moje podnikatelské aktivity jsou zejména:

  • Spolumajitel realitních kanceláří ERA Point Brno, Bučovice a Ostrava
  • Spolumajitel IT společnosti Qfix Solutions s.r.o.

Nejcenější komoditou je pro mne volný čas. Proto podnikám. A co ve volném čase dělám?Spoustu času trávím s manželkou, dcerou, přáteli a kamarády. Dříve jsem hrál závodně baseball za brněnský klub Technika Brno, aktuálně relaxuji u kiteboardingu, nebo vysoko v oblacích zavěšen pod křídlem paraglidu. Mezi další moje koníčky patří mechanické hodinky, hra na kytaru, ochutnávka dobrých vín rumů a jídla všeho druhu.


Předchozí workshopy:

Náhled na uplynulé termíny najdete v sekci "Již proběhlo".

Barevná typologie I. - pondělí 21.3.2016


Chcete se přihlásit?